Керівник апарату Бердичівської районної військової адміністрації

Керівник апарату Бердичівської районної військової адміністрації

Лебедєва Світлана Ярославівна

тел.: (04143) 4-21-61

Ел. пошта: [email protected]

изображение_viber_2020-06-02_11-35-50.jpg

Народилася 18 січня 1975 року в місті Бердичеві.

У 1997 році закінчила Житомирський інженерно-технологічний інститут, отримавши диплом спеціаліста за спеціальністю інженера-економіста.

З 1998 року 2000 рік працювала на посаді економіста ВАТ «Беверс».

З жовтня 2000 року по травень 2001 року працювала на посаді менеджера ЗАТ «Ілвіс».

З грудня 2001 року до серпня 2013 року працювала на посадах менеджера по опту, менеджера-економіста, менеджера-аналітика та комерційного директора у ДП «Новий дім».

З жовтня 2013 року по вересень 2018 року працювала на посаді головного спеціаліста Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Бердичівської РДА.

З вересня по жовтень 2018 року – головний спеціаліст сектору охорони здоров’я Бердичівської РДА.

З жовтня по листопад 2018 року – завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Бердичівської РДА.

З листопада 2018 року по січень 2020 року – завідувач Сектору охорони здоров’я Бердичівської РДА.

З січня по лютий 2020 року – завідувач Сектору охорони здоров’я та економічної політики Бердичівської РДА.

З лютого 2020 по теперішній час обіймає посаду Керівника апарату Бердичівської районної державної адміністрації Житомирської області.