Прозорість і підзвітність

Бердичівська РВА готується створити робочу групу «Прозорість і підзвітність»

Керівництво Житомирської обласної військової адміністрації провело спільну нараду з представниками правоохоронних органів щодо реалізації на теренах області антикорупційної кампанії “Прозорість та підзвітність”.

На виконання протокольного доручення Уряду України від 29.09.2023 найближчим часом при обласній військовій адміністрації буде створено робочу групу, до складу якої увійдуть представники державних органів, визначених Кабінетом міністрів України. Аналогічну групу планують створити і при Бердичівській районній військовій адміністрації.

Робоча група буде здійснювати контроль за належним використання коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Людмила Димидюк підписала Розпорядження про створення робочої групи «Прозорість і підзвітність»

10 жовтня 2023 року начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко підписав розпорядження про утворення робочої групи з питань протидії корупції під назвою «Прозорість та підзвітність», головним завданням якої є протидія корупції на території області.

До складу робочої групи під керівництвом заступника голови з питань взаємодії з правоохоронними органами ОВА Олександра Федька увійшли заступники керівників Житомирської обласної прокуратури, Управління Служби безпеки України в Житомирській області, Головного управління Національної поліції в Житомирській області та заступники районних військових адміністрацій.

Аналогічні групи були творені і по всім районним адміністраціям Житомирської області. Начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк 12 січня 2024 року особисто підписала Розпорядження про створення робочої групи «Прозорість і доступність»

Робоча група здійснюватиме контроль за належним використанням коштів, що надійшли в область із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, а також інших субвенцій із державного бюджету. Планується, що діяльність робочої групи буде максимально прозора та підзвітна в медійному полі із залученням громадськості

Бердичівська РВА розпочинає прийом звернень щодо нецільового використання бюджетних коштів

Робоча Група “Прозорість та Підзвітність” створена при Бердичівській районній військовій адміністрації контролюватиме використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану з метою виявлення фактів нецільового використання коштів. Про це було вирішено на засіданні робочої групи.

Запроваджено прийом повідомлень від небайдужих громадян про відповідні факти нецільового використання коштів місцевого та держвного бюджетів.

Відповідну інформацію потрібно надсилати на електронну адресу: [email protected].

Це дозволить робочій групі “Прозорість і підзвітність” оперативно аналізувати ситуацію у громадах та за необхідності - вживати відповідні заходи.