Звіт про надходження запитів на публічну інформацію 2024

Звіт про надходження запитів на інформацію за КВІТЕНЬ 2024 року в Бердичівській районній державній адміністрації

Протягом квітня 2024 року до Бердичівської районної державної адміністрації надійшло 7 запитів на отримання інформації.

За запитами, які надійшли до районної державної адміністрації, надано відповіді запитувачам у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» строки.

Звіт про надходження запитів на інформацію за БЕРЕЗЕНЬ 2024 року в Бердичівській районній державній адміністрації

Протягом березня 2024 року до Бердичівської районної державної адміністрації надійшло 6 запитів на отримання інформації.

Звіт про надходження запитів на інформацію за ЛЮТИЙ 2024 року в Бердичівській районній державній адміністрації

Протягом лютого 2024 року до Бердичівської районної державноїадміністраціїнадійшло 3 запити на отримання інформації.

Звіт про надходженнязапитів на інформацію за СІЧЕНЬ 2024 року в Бердичівській районній державній адміністрації

Протягом січня 2024 року до Бердичівської районної державної адміністрації надійшов 1 запит на отримання інформації.

За запитом, який надійшов до районної державної адміністрації, надано відповіді запитувачам у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» строки.