Отці-кармеліти відгукнулися на заклик про допомогу

Дата: 06.02.2024 10:40

З перших днів війни начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк налагодила тісну співпрацю з благодійними фондами, волонтерськими та релігійними організаціями, завдяки чому завжди вдається швидко та оперативно закривати нагальні потреби як військових частин, що знаходяться на території регіон, так і внутрішньо-переміщених осіб та соціально-незахищених верств населення. Вагому допомогу постійно надають бердичівські католики.

Нещодавно до Людмили Димидюк надійшло звернення про надання благодійної допомоги від жительки району, яка виховує хлопчика з діагнозом ДЦП. Підтримати родину погодилися отці-кармеліти, і вже у понеділок, 5 лютого, отець Павло Ферко OCD привіз підгузки, вологі серветки та дві пари взуття, щоб допомогти хворій дитині.

На зображенні може бути: 4 людини та текст

Начальник Бердичівської районної військової адміністрації щиро вдячна за допомогу та небайдужість.

«У важкі часи маємо підтримувати інших людей. Особливо тих, хто має серйозні проблеми зі здоров’ям. Щиро дякую отцям-кармелітам за їх небайдужість, за те що вони завжди йдуть нам назустріч. Неодноразово вони доводили свою відданість українському народу, здійснюючи важливу гуманітарну місію. Тільки працюючи разом ми пришвидшуємо нашу Перемогу над ворогом» - наголосила Людмила Димидюк.