Дата: 14.02.2024 08:53

Відділ з питань ветеранської політики, створений відповідно до Розпорядження начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк, продовжує надавати послуги для населення та опікуватися правами ветеранів. Серйозна увага приділяється співпраці з благодійними та волонтерськими організаціями для здійснення спільної діяльності.

На зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються та текст         На зображенні може бути: 12 людей та стіл

Учасники терапії мали змогу цікаво та корисно провести свій вільний час, відволіктися від негативних думок та отримати масу приємних вражень і позитивних емоцій.

Такі зайняття дають військовим, які проходять лікування та реабілітацію, можливість зосередитися та заспокоїтися, зняти стрес і знову відчувати себе потрібним та повноцінним членом суспільства.

На зображенні може бути: 5 людей    На зображенні може бути: 2 людини, борода та текст

На зображенні може бути: 5 людей    На зображенні може бути: макарун із кокосом