Відбулося засідання колегії Бердичівської районної державної адміністрації
У вівторок, 27 лютого, відбулося засідання колегії Бердичівської районної державної адміністрації під головуванням начальника військової адміністрації Людмили Димидюк. Були присутні усі члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, а також міські, сільські, селищні голови та інші запрошені.
Першим питанням порядку денного присутні заслухали доповідь Людмили Димидюк про забезпечення реалізації державної політики районною військовою адміністрацією в умовах воєнного стану. Вона розповіла про діяльність Бердичівської районної військової адміністрації, починаючи з 24 лютого 2022 року. Це волонтерська допомога Збройним силам України, підтримка закладів освіти та медицини, приймання та розміщення внутрішньо-переміщених осіб, та безліч інших питань, що оперативно вирішувалися шляхом співпраці з Житомирською обласною військовою адміністрацією, народним депутатом України, районною радою, органами місцевого самоврядування, волонтерськими, релігійними та благодійними організаціями, місцевими підприємцями й аграріями.
Про декларування доходів громадян за 2023 рік, нарахування земельного податку та орендної плати за землю розповіли відповідно начальник Бердичівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Житомирській області Ірина Самборська та начальник Бердичівського відділу податків і зборів з фізичних осіб проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Житомирській області Світлана Андрощук. Звернувши увагу на співпраці у даному напрямку з міськими, сільськими та селищними радами для досягнення позитивного результату.
Останнім було розглянуто надважливе питання – про проведення заходів щодо формування позитивного образу ветерана у суспільстві. Начальник відділу з питань ветеранської політики Бердичівської райдержадміністрації Леся Прищепа чітко окреслила головні виклики, які стоять сьогодні перед органами влади усіх рівнів. Це реабілітація ветеранів та надання психологічної підтримки, їх супровід і стовідсоткова інтеграція у суспільство.
«Хлопці повертаються з фронту, вони виснажені морально та фізично. Багато хто з них потребує реабілітації та психологічної підтримки. Ми маємо зробити усе можливе для їх реінтеграції у суспільство. Вони повинні відчути себе корисними, бути оточеними турботою та підтримкою. Наші захисники пройшли крізь пекло війни, вони ризикували життям, отримували поранення та втрачали своїх бойових побратимів. Тому заслуговують на розуміння з боку оточуючих» - наголосила Людмила Димидюк.