Дитячі садочки Бердичівського району отримали набори від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Дата: 01.03.2024 13:31

За сприяння Житомирської обласної військової адміністрації п’ять територіальних громад Бердичівського району отримали 40 ігрових наборів для розвитку дітей від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Загальна вартість переданої гуманітарної допомоги становить понад 200 000 гривень.

В ігрових наборах, які відтепер матимуть дошкільні заклади освіти Бердичівського району, знаходяться іграшки (м’ячі для різних ігор, олівці, фарби, розмальовки) та різноманітні інформаційні, довідкові та розвиваючі матеріали.

Начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк зазначила, що наші міжнародні партнери з Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) постійно підтримують українських дітей, що є надзвичайно важливим для нас. Особливо – в умовах воєнного стану, коли держава не завжди має достатній фінансовий ресурс для достатнього забезпечення закладів освіти іграшками та розвиваючими матеріалами.

Вона подякувала за співпрацю та небайдужість Житомирській обласній військовій адміністрації, а також нашим закордонним друзям та партнерам за можливість долучитися до участі у такому серйозному й важливому проєкті.