Дата: 12.04.2024 16:05

Всеукраїнські шкільні ліги "Пліч-о-пліч", ініційовані Президентом України Володимиром Зеленським, стали наймасштабнішою спортивною подією для молоді за останні кілька років. Навіть під час війни ми не повинні забувати про розвиток фізичних культури та спорту. Адже це не тільки шлях до самореалізації наших школярів, але й можливість переключитися на щось інше, отримати позитивний досвід та емоції.

Минулого тижня на Бердичівщині потужно стартував ІІІ районний етап спортивних змагань Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч. У п'ятницю, 12 квітня, естафету гри перейняли баскетбольні команди, які боролися за перемогу на базі НВК 4 міста Бердичева.

Перед початком змагань учасників, їх тренерів та вболівальників вітали почесні гості. Це заступник начальника Бердичівської районної військової адміністраціі Катерина Вислоцька, головний спонсор змагань - голова Громадської організації "Гурт розумних і міцних" Ігор Бакановський та виконавчий директор відділення НОК України в Житомирській області президент федерації волейболу Бердичівщини Богдан Коляда.

У змаганнях по баскетболу серед хлопців взяли участь наступні команди:

1. Команда «Єдність» Андрушівського ліцею №2 Андрушівської міської ради;

2. Команда «Сильні» ліцею №4 м. Бердичева Бердичівської міської ради

3. Команда «Ішукрам» Маркушівського ліцею Райгородоцької сільської ради;

4. Команда «Ружани» Ружинського ліцею Ружинської селищної ради;

5. Команда « Red bulls" Крилівської гімназії Червоненської селищної ради;

6. Команда «Мрія» Великонізгірецької філії Красівського ліцею Семенівської сільської ради.

Парад початком змагань Катерина Вислоцька висловила впевненість, що сьогодні буде чесна та важка боротьба, адже кожна з команд вмотивована та націлена на Перемогу. Від імені начальника Бердичівської районної військової адміністраціі Людмили Димидюк вона передала слова вдячності українським захисникам за те, що вони захищають нашу рідну землю та забезпечують безпечне дозвілля дітей.

У напруженій боротьбі перемогу здобула команда 4 ліцею міста Бердичева "Сильні", на другому місці опинилися хлопці з Райгородоцької територіальної громади. Почесне третє місце у команди Ружинської селищної ради. Привітали переможців амбасадорка Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч", відома спортсменка Юлія Олішевська та голова Громадської організації "Гурт розумних і міцних" Ігор Бакановський. Вони вручили командам кубки та медалі, грамотами за участь було нагороджено й інші команди-учасниці.

На зображенні може бути: 4 людини та текст

На зображенні може бути: 11 людей, люди грають у волейбол, люди грають у баскетбол та текст

На зображенні може бути: 15 людей, люди грають у волейбол та люди грають у баскетбол

На зображенні може бути: ‎14 людей, люди грають у баскетбол та ‎текст «‎Ф6y O 114 nA4 nΑ OM nΕΡ ΠΕΡΑΜΟΣ MO 6EPAИ4EBCbKИЙ COK CONPLEX PL.EX EHTY تلن mPp wOH‎»‎‎