Овітній серіал "Держава без бар’єрів"

Дата: 24.04.2024 16:57

Нам реально побудувати світ, де люди з інвалідністю мають доступ до всього. Публічні службовці відіграють ключову роль у цьому процесі, перебудовуючи внутрішні процедури та підходи в політиці.

В освітньому серіалі дізнайтесь про різні аспекти безбар’єрності в роботі публічних службовців. Ви навчитесь правильно комунікувати з людьми з інвалідністю, щоб всі відчували повагу і людяність. Зможете готувати й реалізовувати державні та муніципальні рішення для інклюзивного суспільства. Дізнаєтесь, як позбавлятись упереджень щодо інших та попереджувати дискримінацію.

Безбар’єрність — це культура, правила і політика.

Освітній серіал Міністерства цифрової трансформації України створено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» у партнерстві з радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар'єрності, ГО «Безбар’єрність», представниками громадянського суспільства та експертами за підтримки проєкту ПРООН «Права людини для України», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Переглянути освітній серіал "Держава без бар’єрів"