Дата: 26.04.2024 16:16

У п'ятницю, 26 квітня, відбулося урочисте закриття ІІІ районного етапу "Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч". Протягом місяця команди територіальних громад Бердичівського району змагалися між собою у таких видах спорту, як волейбол, баскетбол, футзал та черліденг. Останнім ривком стали змагання з спортивного орієнтування, які проходили на території міста Бердичева.

Спортивне орієнтування сьогодні є не надто популярним видом спорту, суть якого полягає у вмінні орієнтуватися на місцевості за допомогою карти та компасу. Попри це участь у змаганнях взяли 7 шкільних команд, що є непоганим показником для району. Отже, своє вміння орієнтуватися на місцевості показували наступні учасники:

1. Команда «Енергія» Гальчинського ліцею Андрушівської міської ради;

2. Команда «Прорвемося» Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 Бердичівської міської ради;

3. Команда «Ловці мрій» Никонівської гімназії Гришковецької селищної ради;

4. Команда «Патріоти» Білилівського ліцею Ружинської селищної ради;

5. Команда «Ішукрам» Маркушівського ліцею Райгородоцької сільської ради;

6. Команда «Лісовички» Великонізгірецької філії Красівського ліцею Семенівської сільської ради;

7. Команда «Диваки» Швайківського ліцею Швайківської сільської ради.

Боротьба виявилася запеклою та безкомпромісною, у результаті перемогу здобула команда «Ішукрам» Маркушівського ліцею з Райгородоцької громади. Команда «Ловці мрій» Никонівської гімназії посіли друге призове місце, і замикає трійку лідерів команда "Диваки" Швайківського ліцею.

Грамотами, кубками та медалями учасників змагань нагороджували почесні гості - заступник начальника Бердичівської районної військової адміністраціі Катерина Вислоцька, голова Громадської організації "Гурт розумних і міцних" Ігор Бакановський та амбасадорка змагань - відома бердичівська спортсменка Юлія Олішевська.

Залишається тільки привітати усіх переможців ІІІ районного етапу "Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч" та подякувати усім командам за участь. Це вперше на території України відбувається настільки потужний та масовий грандіозний спортивний захід, що знайшов відгук серед усіх школярів Бердичівського району. Сподіваємося на блискучий виступ місцевих команд на обласному етапі змагань.

На зображенні може бути: 7 людей

На зображенні може бути: 6 людей та текст