Видатки обласного бюджету за чотири місяці 2024 року

Дата: 21.05.2024 10:36

Видатки обласного бюджету у січні – квітні 2024 року склали 1 078,2 мільйона гривень, що на 227,4 мільйона гривень більше ніж за цей період у минулому році, з них видатки загального фонду – 563,9 мільйона гривень, що на 94,1 мільйона гривень або на 14,3% менше аналогічного показника минулого року, видатки спеціального фонду – 514,3 мільйона гривень, що більше на 321,5 мільйона гривень або на 166,8 %, ніж у 2023 році.

На утримання бюджетних установ та на фінансування заходів видатки загального фонду склали 476,2 мільйона гривень. У 2024 році з обласного бюджету фінансуються 14 головних розпорядників коштів, які в свою чергу спрямовують кошти 104 закладам зі штатною чисельністю 7,8 тисячі працівників. Ще 11 медичних закладів, які перейшли на фінансування через НСЗУ, отримують з обласного бюджету кошти на оплату енергоносіїв та комунальних послуг.