18 травня на стадіоні "Полісся" міста Житомира проходив IV етап змагань Всеукраїнські шкільні ліги " Пліч-о-пліч"

Дата: 20.05.2024 10:45

Школярі з усієї області, які раніше здобули перемогу в районних етапах, змагалися між собою у п’яти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, черліденг та спортивне орієнтування. Були представлені і команди Бердичівського району.

Перед початком змагань начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко нагородив юних зірок Житомирщини у номінації «Зірки Tik Tok», «Зірки Instsgram» та «За найкращий клич».

У запеклій боротьбі команди Бердичівського району показали себе з кращого боку та зуміли завоювати призові місця. Бердичівська районна військова адміністрація та особисто очільниця району Людмила Димидюк щиро вітають з перемогою наших спортсменів.

Це шкільні команди наступних закладів освіти: Гімназія №1 міста Бердичева (баскетбол, дівчата) - 2 призове місце; Бердичівський Ліцей №4 (баскетбол, хлопці) - 2 місце; Ліцей №4 (черліденг) - 3 місце; Ліцей «Територія 12» міста Бердичева (футзал) - 2 місце; Гімназія №17 (волейбол, дівчата) - 4 місце; Маркушівський ліцей (спортивне орієнтування) - 2 місце; Маркушівський ліцей (волейбол, хлопці) - 4 місце.

Дякуємо всім, хто приймав участь у Всеукраїнських шкільних лігах "Пліч-о-пліч", бажаємо успіху переможцям на всеукраїнському етапі змагань. Сподіваємося на зустріч у наступному році!