Волонтери Бердичівського району передали допомогу українським захисникам та місцевим рятувальникам

Дата: 13.06.2024 08:33

Мужність та сила духу українців продовжує вражати світ. По всій країні волонтери та небайдужі громадяни об'єднуються, аби надати допомогу нашим захисникам на фронті. Одним із гарних прикладів такої самовідданої праці є спільна діяльність волонтерів Бердичівського району. Представники Благодійного фонду «Відродження для України» та приватного підприємства ТОВ «ФАКТ» нещодавно знову привезли цінну допомогу для Збройних Сил України, яку передали начальнику Бердичівської районної військової адміністрації Людмилі Димидюк.

Цього разу до складу вантажу увійшли:

- Дрони для ведення розвідки та коригування артилерійського вогню;

- Тактичні рюкзаки, розроблені спеціально для потреб військових;

- Сучасні турнікети для надання першої медичної допомоги пораненим;

- Гучномовці для екстреного оповіщення населення.

Частину цих речей волонтери разом з начальником Бердичівської районної вй ськової адміністрації передали начальнику Бердичівського районного управління ДСНС України в Житомирській області Володимиру Рейко. Місцеві рятувальники отримали дрон для можливості оперативного відстеження аподжед в екосистемах та два гучномовці. Решту «пташок» Людмила Димидюк планує передати на потреби нашої територіальної оборони.

"Я дякую нашим волонтерам за системну та якісну підтримку Збройних сил України. Дуже важливо, щоб уся волонтерська допомога працювала на фронті, щоб наші бійці були забезпечені усім необхідним. Дрони, медицина, транспортні засоби та інші предмети першої необхідності – це те, що наближає нашу Перемогу. Чим краще будуть споряджені українські захисники, тим ефективніше вони будуть виконувати поставлені бойові завдання. Тим вправніше знищуватимуть ворожу техніку, тим швидше настане Перемога" – наголосила вона.