На Бердичівщині знову провели засідання протиепізоотичної комісії

Дата: 17.06.2024 12:16

У Бердичівському районі відбулося чергове засідання протиепізоотичної комісії під головування начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк, пов’язане з виявленням африканської чуми на території Бердичівського району. Нагадаємо, що спалах інфекції минулого тижня було зафіксовано у селі Швайківка.

Цього разу засідання протиепізоотичної комісії стосувалося відшкодування завданих збитків власниці домогосподарства, де було виявлено інфекцію.

Начальник Управління Держпродспоживслужби в Бердичівському районі Валерій Биков зауважив, що в даному випадку мова йде про встановлення компенсації за двох примусово вилучених тварин та знищених тварин, які утримувалися на території даного домогосподарства. Людмила Димидюк наголосила: рішення приймається на підставі відповідних роз’яснень, отриманих після подання офіційних звернень до Житомирської обласної військової адміністрації.

Окрім того члени комісії знову обговорили наявну протиепізоотичну ситуацію та дієвість вжитих заходів щодо недопущення розповсюдження інфекції.