Освітяни Бердичівського району взяли участь в інтерактивному квесті

Дата: 17.06.2024 17:08

Новий робочий тиждень у Бердичівському районі розпочався з інтерактивного заходу «Відкрий правду: шлях до лідерства та рівності», організований для освітян району силами представниць Громадської організації «Ключ розвитку» за підтримки іноземних партнерів. Його основною метою стало підвищення обізнаності щодо гендерної рівності, розвитку лідерських якостей та навичок управління в контексті гендерної чутливості.

Фото без опису   Фото без опису

Участь у заході взяли начальник відділу гуманітарної та інформаційної політики Бердичівської районної військової адміністрації Оксана Деліу, а також заступники директорів з виховної роботи, вчителі та педагоги-організатори закладів освіти з різних територіальних громад Бердичівського району.

Захід проходив у форматі інтерактивного квесту та складався з п’яти етапів, кожен з яких являв собою окреме завдання, що містило свій власний історичний аспект. Заключним завданням стала розробка стратегії впровадження гендерної рівності в своєму освітньому закладі.

По закінченні інтерактивного квесту усі учасники отримали сувенірну продукцію на згадку.