Людмила Димидюк провела чергову нараду з силовиками та головами територіальних громад

Дата: 06.08.2024 17:27

На виконання рішення ради оборони Житомирської області, начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк провела розширену нараду з керівниками силових структур та головами територіальних громад Бердичівського району. Участь останніх відбувалася в режимі онлайн, що дозволило забезпечити максимальну ефективність і оперативність обговорення нагальних питань. Ключовою темою наради стало виконання мобілізаційних завдань та робота військово-лікарських комісій, адже саме їхня діяльність є критично важливою для забезпечення якісного медичного обстеження та підготовки мобілізаційного резерву.

Під час наради заслухали представників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, які доповіли про загальну ситуацію на місцях. Начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк наголосила на складній ситуації, яка спостерігається зараз по всій лінії фронту. Вона зазначила, що всі без виключення повинні зосередитися на виконанні завдань, які ставить перед нами держава.

" Зараз, як ніколи раніше, Україна потребує єдності та консолідації суспільства навколо спільної мети: боротьби за волю та незалежність. Кожен має розуміти, що майбутня Перемога – в наших з вами руках", – підкреслила Людмила Димидюк, закликавши всіх присутніх до активної співпраці та взаємодії..

Під час наради керівники силових структур та голови територіальних громад мали можливість скоординувати свої дії та обговорити проблемні питання, що виникають у процесі роботи. Вони обмінялися думками та пропозиціями щодо покращення ефективності виконання мобілізаційних завдань та оптимізації роботи військово-лікарських комісій. Особливу увагу було приділено питанню комунікації між різними рівнями влади та силовими структурами.

Підсумовуючи нараду, начальник Бердичівської районної військової адміністрації наголосила на важливості продовження активної роботи в умовах дії правового режиму воєнного стану. Вона підкреслила, що кожен з учасників наради несе особисту відповідальність за успіх спільної справи – захисту України та її незалежності.

Таким чином, проведена нарада стала черговим важливим кроком у забезпеченні мобілізаційної готовності району та підвищенні ефективності роботи усіх органів влади в умовах воєнного стану. Учасники заходу висловили впевненість у тому, що спільними зусиллями вони зможуть забезпечити належний рівень виконання всіх поставлених мобілізаційних завдань.