Підприємці Бердичівського району надали посильну допомогу одній з військових частин

Дата: 02.10.2024 13:44

Підтримка місцевих військових частин є пріоритетним напрямком у роботі Бердичівської районної військової адміністрації. Щоденно у наших захисників виникають важливі питання, для вирішення яких необхідна допомога з боку підприємців, волонтерів або представників влади.

Нещодавно начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк отримала звернення від командира однієї з військових частин, що дислокуються на території району. З метою покращення умов розміщення особового складу та для забезпечення життєдіяльності військової частини, виникла потреба в дерев’яних піддонах.

Звернувшись до місцевих підприємців та керівників потужних підприємств, вдалося за лічені дні вирішити дане питання.

Бердичівська районна військова адміністрація висловлює щиру вдячність ТОВ «Бердичівський хлібозавод», СП ТОВ «Ріф-1», ПАТ «Бердичівська фабрика одягу», КП «Поліграфічна фабрика», ПП «Брикетуючі технології», ФОП Панчук Юрій Павлович та магазину будівельних матеріалів «Ортек» за надані матеріали.

«Приємно розуміти, що представники бізнесу не стоять осторонь від проблем військових, а готові будь-якої миті прийти на допомогу. Саме так ми забезпечуємо надійний тил для Збройних сил України, оперативно реагуючи на запити наших захисників. Саме наша єдність та небайдужість є надійними гарантами майбутньої Перемоги» - зазначає начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк.